Спортни прояви през месец май

28 Април 2016, 09:33

4 май (сряда)

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст „А“ група

„Чардафон 1919“ – „Етър-Велико Търново“

Стадион „Априлов“, начало 16.00 часа

 

4 май (сряда)

ФУТБОЛ

Северозападна „В“ АФГ

„Янтра Габрово“ – „Кариана“ (Ерден)

Стадион „Христо Ботев“, начало 18.00 часа

 

5 май (четвъртък)

ФУТБОЛ

U15

„Янтра 1919“ – „Етър-Велико Търново“

Терен с изкуствена трева, начало 16.00 часа

 

06 – 08 май (петък - неделя)

ХАНДБАЛ

Ученически игри`2016 – девойки XI – XII клас

Финален турнир

 

06 - 08 май (петък - неделя)

ФУТЗАЛ

Финал на държавното първенство

„Левски София Запад“ – „Гранд Про“ (Варна)

 

7 май (събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст и деца

„Янтра Габрово“ – „Етър-В.Търново“

Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

 

7 май (събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст и деца

„Чардафон 1919“ – „Севлиево“

Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

 

8 май (неделя)

ФУТБОЛ

Футбол 9 и Футбол 7

„Янтра Габрово“ – „Локомотив“ (ГО)

Терен с изкуствена трева, 10/11 часа

 

8 май (неделя)

ФУТБОЛ

Футбол 9 и Футбол 7

„Чардафон 1919“ – „Янтра 1919“

Терен с изкуствена трева, 13/14 часа

 

8 май (неделя)

ФУТБОЛ

Северозападна „В“ АФГ

„Янтра Габрово“ – „Партизан (Ч.бряг)

Стадион „Христо Ботев“, начало 18.00 часа

 

12 май (четвъртък)

СПОРТЕН ПРАЗНИК НА ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ

Спортна зала „Орловец“

 

13 – 15 май (петък – неделя)

ЕНДУРО

Forest of Fear

Източноевропейски шампионат по хард ендуро

 

13 май (петък)

ХАНДБАЛ

Предзонален турнир

Юноши до 16 години

Спортна зала „Орловец“, 12 - 16.30 часа

 

14 май (събота)

БАСКЕТБОЛ

ПРАЗНИК НА ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ

Спортна зала „Орловец“, 10 – 12 часа

 

15 май (неделя)

ВОЛЕЙБОЛ

Турнир на фирма „Дзалли“

Спортна зала „Орловец“

 

15 май (неделя)

ФУТБОЛ

Футбол 9 и Футбол 7

„Янтра 1919“ – „Етър-В.Търново“

Терен с изкуствена трева, 10/11 часа

 

15 май (неделя)

ФУТБОЛ

Футбол 9 и Футбол 7

„Янтра Габрово“ – „Алекс ОК“

Терен с изкуствена трева, 13/14 часа

 

15 май (неделя)

ФУТБОЛ

„А“ОФГ - мъже

„Чардафон 1919“ – „Стрела“ (Шумата)

Стадион „Априлов“

 

18 май (сряда)

НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА СПОРТНИ ПРАЗНИЦИ ЗА УЧЕНИЦИ

„СПОРТНИ ЗВЕЗДИЧКИ"

Пред спортна зала „Орловец“, 15 – 18 часа

 

19 май (четвъртък)

ХАНДБАЛ

Зонален финал

Момчета до 12 години

Спортна зала „Орловец“, 13 - 16.00 часа

 

21 май (събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст и деца

„Янтра Габрово“ – „Локомотив“ (ГО)

Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

 

22 май (неделя)

ТАЕКУОН – ДО

Открита тренировка и изпит за покриване на степени

Спортна зала „Орловец“, 11 – 15 часа

 

22 май (неделя)

ВДИГАНЕ ОТ ЛЕГ

Аматьорски турнир

Площад „Възраждане“, 13 – 16 часа

 

22 май (неделя)

КОЛОЕЗДЕНЕ

„Gabrovo Challenge“ – екстремно колоездене

„Янтра –Исполин“ – състезание в Централна градска част

 

22 май (неделя)

ФУТБОЛ

Футбол 9 и Футбол 7

„Чардафон 1919“ – „Янтра Габрово“

Терен с изкуствена трева, 10.00/11.00 часа

 

22 май (неделя)

ФУТБОЛ

Северозападна „В“ АФГ

„Янтра Габрово“ – „Вихър“ (Славяново)

Стадион „Христо Ботев“, начало 18.00 часа

 

22 май (неделя)

ФУТБОЛ

„А“ОФГ - мъже

„Академик“ – „Юнак“ (Кормянско)

Стадион „Априлов“

 

26 май (четвъртък)

ХАНДБАЛ

Зонален финал

Момичета до 11 години

Спортна зала „Орловец“, 13 - 16.00 часа

 

28 – 29 май (събота – неделя)

ШОТОКАН КАРАТЕ-ДО

Национална купа и национално отборно първенство

Спортна зала „Орловец“

 

28 май (събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст и деца

„Чардафон 1919“ – „Литекс“ (Ловеч)

Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа