Спортни прояви в Габрово през месец ноември

1 Ноември 2016, 09:13

02 - 06 ноември (сряда - неделя)

БОКС

Държавен личен шампионат за ученици

Спортна зала „Орловец“

 

03 ноември (четвъртък)

ФУТБОЛ

Елитна група U15 – зона „Велико Търново“

Янтра 1919 (Габрово) – Етър-Велико Търново

Терен с изкуствена трева, начало 14.00 часа

 

05 ноември (събота)

ФУТБОЛ

Деца – подзона „Велико Търново“

Чардафон 1919 (Габрово)  – Павликени

Стадион „Априлов“, 10.30 часа

 

06 ноември (неделя)

ФУТБОЛ

Първенства Футбол 7/Футбол 9

Янтра 1919 (Габрово) – Янтра 2013 (Габрово)

Орловец 94 (Габрово) – Академик (Свищов)

Терен с изкуствена трева, 10.00/11.30, 13.00/14.30 часа

 

09 - 12 ноември (сряда - събота)

БОКС

Държавен личен шампионат за младежи

Спортна зала „Орловец“

 

10 ноември (четвъртък)

ФУТБОЛ

Елитна група U15 – зона „Велико Търново“

Янтра Габрово – Литекс (Ловеч)

Стадион „Априлов“, начало 14.00 часа

 

12 ноември (събота)

ФУТБОЛ

Деца и ЮМВ – зона „Велико Търново“

Янтра Габрово – Етър-Велико Търново

Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

 

ФУТБОЛ

Областна футболна група - Мъже

Янтра 1919 (Габрово) – Стрела (Шумата)

Терен с изкуствена трева

 

13 ноември (неделя)

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ – Мъже

Чардафон (Габрово) – Спартак (Варна)

Спортна зала „Орловец“, начало 14.00 часа

 

ФУТБОЛ

Първенства Футбол 7/Футбол 9

Янтра 2013 (Габрово) – Орловец 94 (Габрово)

Янтра Габрово – Алекс ОК (Шемшево)

Терен с изкуствена трева, 10.00/11.30, 13.00/14.30 часа

 

РЪГБИ

Държавно първенство за мъже – „А“ група

Янтра (Габрово) – Балкански котки (Берковица)

Терен „Христо Смирненски“, начало 14.00 часа

 

ФУТБОЛ

Северозападна Трета лига

Янтра Габрово – Ювентус (Малчика)

Стадион „Христо Ботев“, начало 14.30 часа

 

ФУТБОЛ

Областна футболна група - Мъже

Академик (Габрово) – Балкан (Плачковци)

Стадион „Априлов“

 

19 ноември (събота)

БАСКЕТБОЛ

Зонален турнир за момчета до 14 години

Спортна зала „Орловец“, 09.00 – 16.00 часа

 

ФУТБОЛ

Областна футболна група - Мъже

Янтра 1919 (Габрово) – Локомотив (Дряново)

Терен с изкуствена трева

 

20 ноември  (неделя)

ФУТБОЛ

Първенства Футбол 7/Футбол 9

Орловец 94 (Габрово) – Локомотив (Горна Оряховица)

Янтра 1919 (Габрово) – Етър-Велико Търново

Чардафон 1919 (Габрово) – Янтра Габрово

Терен с изкуствена трева

10.00/11.30, 13.00/14.30, 16.00/17.00 часа

РЪГБИ

Държавно първенство за мъже – „А“ група

Янтра (Габрово) – Валяците (Перник)

Терен „Христо Смирненски“, начало 14.00 часа

 

25 ноември (петък)

ХАНДБАЛ

Зонален турнир за юноши до 16 години

Спортна зала „Орловец“, 12.00 – 16.30 часа

 

26 ноември (събота)

ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ

Национален турнир „Михаил Петров“ за момчета и кадети

Спортна зала „Орловец“

 

27 ноември (неделя)

ФУТБОЛ

Областна футболна група - Мъже

Чардафон 1919 (Габрово) – Янтра 1919 (Габрово)

Стадион „Априлов“

 

ФУТБОЛ

Областна футболна група - Мъже

Академик (Габрово) – Юнак (Кормянско)

Стадион „Априлов“